Kynologisch instructeur M/V gevraagd (minimaal 2 uur per week beschikbaar)

Wegens toenemende groei zijn wij op zoek naar gediplomeerde instructeurs die ons team komen versterken. Kennis van hondengedrag, werken met mensen en honden is een vereiste. Je staat voor een groepje cursisten met honden, op een omheind veld. We houden zoveel mogelijk rekening met de weersomstandigheden maar het buiten les geven moet je leuk vinden. Je bent gedreven en voelt je verantwoordelijk voor cursisten en honden en kan hun veiligheid waarborgen. Er is plek voor verschillende groepen / niveaus om les in te geven uitgaande van waar je eigen kracht ligt. De lessen worden op de doordeweekse avonden gegeven, maar eventueel overleg voor de weekenden is ook mogelijk. Informatie over vergoeding en andere bijkomende zaken kun je aanvragen via e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of stuur een prive berichtje. Ik hoop snel iets van je te horen. Groetjes Monique Crediet 

Share This
Follow Us